HAKKIMIZDA

FERAT OTOGAZ

LPG ve Doğalgaz sektöründe çetin rekabetabstract art examples koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

FERAT OTOGAZ, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

FERAT OTOGAZ, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak bir dünya markası olacaktır

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ öncelikli tutarak;
Beklentilere uygun,

Güvenli,

Ekonomik,
professional custom essay
Dayanıklı,

Uzun ömürlü,

Yüksek performanslı,

Estetik ürünler ve hizmet sunmak için Kalite Yönetim Sistemimizi, ürün şartlarını ve prosesleri SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK ana ilkemizdir.

Tüm FERAT OTOGAZ çalışanlarının yukarıdaki ilkelere uyacaklarını taahhüt ederim.

Başarı; tecrübeli ve fedakar bayilik camiamızın, yenilikçi ve azimli ekibimizin , gösterdikleri güven ve kalite tercihleriyle müşterilerimizin ve de bizi dinamik kılan rakiplerimizin eseri olacaktır.

HİZMET POLİTİKAMIZ
Planlı, uygulamalı, kontrol etme ( yerinde ve zamanında) anında önlem alma formülüyle hareket etmeyi kendimize tek ilke edindik. Bütün personelimizle birlikte müşteriye hizmeti amaç kabul edip öyle çalışmaktayız.

 

 

 

BİZİ ARAYIN
Konumumuz